18th November 3:12am (GMT-5)

Eerste Divisie events

Finished
F 17/11 10:45 Cambuur 3-1 Almere City 1 [2-0]
F 17/11 08:30 Den Bosch 2 3-3 Excelsior 3 [1-2]
F 15/11 14:00 Oss 1 1-2 Volendam 1 [1-2]
F 08/11 14:00 Volendam 1 1-0 Utrecht II [0-0]
F 08/11 14:00 Excelsior 1 5-4 Eindhoven 3 [3-3]
F 08/11 14:00 N.E.C. 1 3-0 Oss [1-0]
F 08/11 14:00 AFC Ajax II 3 5-1 Den Bosch [2-0]
F 04/11 14:00 AFC Ajax II 2 1-3 Volendam [0-0]
F 01/11 15:00 Cambuur 1 0-0 N.E.C. [0-0]
F 01/11 15:00 Dordrecht 1 2 1-1 Oss 4 [1-1]
F 01/11 15:00 De Graafschap 0-0 Excelsior [0-0]
F 01/11 15:00 Telstar 2-0 Utrecht II 1 [1-0]
F 25/10 14:00 Utrecht II 2 1-1 Cambuur 2 [0-0]
F 25/10 14:00 N.E.C. 2-0 MVV Maastricht 3 [0-0]
F 25/10 14:00 Oss 1 1-0 PSV Eindhoven II 4 [1-0]
F 21/10 14:00 AFC Ajax II 4-0 Utrecht II 1 [2-0]
F 21/10 14:00 AZ Alkmaar II 1 0-2 N.E.C. 1 [0-0]
F 18/10 14:00 Eindhoven 2 2-2 NAC Breda 4 [0-0]
F 18/10 14:00 Cambuur 5-1 Oss [2-0]
F 18/10 14:00 Telstar 1 1-0 Almere City 1 [1-0]
F 13/10 08:30 Excelsior 1 3-2 Dordrecht 3 [0-1]
F 13/10 06:15 Volendam 1 1-1 Den Bosch 1 [1-0]
F 12/10 12:30 Oss 3 2-2 Telstar 1 [2-1]
F 11/10 14:45 MVV Maastricht 2 0-0 Cambuur [0-0]
F 04/10 14:00 Cambuur 2 4-0 Excelsior 3 [3-0]
F 04/10 14:00 NAC Breda 2 1-0 N.E.C. 3 [0-0]
F 04/10 14:00 Den Bosch 2 4-0 Oss 1 1 [1-0]
F 04/10 14:00 AFC Ajax II 6-0 Eindhoven 3 [3-0]
F 27/09 14:00 Volendam 1 2 0-4 Cambuur 2 [0-3]
F 27/09 14:00 Eindhoven 2 4-1 Telstar 3 [2-0]
F 27/09 14:00 Oss 1 0-1 NAC Breda [0-0]
F 22/09 08:33 AFC 1 0-0 Koninklijke HFC 2 [0-0]
F 21/09 13:45 Helmond Sport 3 0-2 Oss 2 [0-1]
F 20/09 14:00 Dordrecht 1 2-0 N.E.C. 3 [1-0]
F 20/09 14:00 Telstar 3 1-2 Volendam 1 [0-0]
F 16/09 14:00 Utrecht II 1 5-1 Den Bosch 1 [3-0]
F 16/09 14:00 N.E.C. 1 1-1 De Graafschap 2 [0-1]
F 14/09 13:45 Oss 1 1-2 Go Ahead Eagles [1-0]
F 14/09 09:30 Veenendaal 2-2 De Treffers [1-2]
F 14/09 08:30 Noordwijk 0-0 ASWH
F 13/09 14:00 Den Bosch 1 1 2-2 N.E.C. 2 [1-0]
F 13/09 14:00 Cambuur 5-1 Helmond Sport 1 [3-0]
F 13/09 14:00 Volendam 1-1 Dordrecht 1 4 [1-1]
F 13/09 14:00 Excelsior 2 4-2 Almere City [0-0]
F 08/09 10:45 Almere City 2 1-0 Volendam 1 [1-0]
F 08/09 08:30 Roda JC Kerkrade 2-1 Oss 2 [2-0]
F 07/09 12:30 Telstar 2 0-2 Cambuur 1 [0-1]
F 31/08 09:30 VV Katwijk 0-0 ASWH
F 30/08 14:00 Cambuur 1 3-2 Den Bosch 1 2 [1-1]
F 30/08 14:00 Volendam 2-1 NAC Breda 1 [0-0]
F 30/08 14:00 N.E.C. 1 4-2 Telstar [1-0]
F 30/08 14:00 Oss 3 0-0 De Graafschap 4 [0-0]
F 24/08 09:00 ASWH 0-0 Spakenburg
F 23/08 14:00 NAC Breda 1 1-0 Cambuur 4 [0-0]
F 23/08 14:00 Den Bosch 1 1-1 Eindhoven 3 [0-0]
F 23/08 14:00 Oss 2 1-2 AZ Alkmaar II 1 [0-2]
F 23/08 14:00 De Graafschap 3-0 Volendam 1 [1-0]
F 23/08 14:00 Telstar 1 3-0 Excelsior 1 [1-0]
F 19/08 14:00 Utrecht II 2 2-1 Oss 3 [2-0]
F 19/08 14:00 AFC Ajax II 3-3 N.E.C. 1 [1-2]
F 16/08 14:00 Eindhoven 4 5-1 Dordrecht 3 [1-0]
F 16/08 14:00 Den Bosch 2 0-1 Telstar 1 [0-0]
F 12/08 14:00 AZ Alkmaar II 0-0 Telstar 3 [0-0]
F 10/08 13:45 Excelsior 1 2-0 Utrecht II [0-0]
F 09/08 14:00 Oss 2 2-1 AFC Ajax II 1 [1-0]
F 09/08 14:00 N.E.C. 3 1-2 Eindhoven 3 [1-1]
F 09/08 14:00 Dordrecht 3 0-2 NAC Breda 1 [0-1]
F 03/05 14:00 Helmond Sport 1 0-4 Oss [0-0]
F 03/05 14:00 Waalwijk 1 3-1 Eindhoven 2 [3-1]
F 03/05 14:00 MVV Maastricht 5 1-1 N.E.C. [0-1]
F 03/05 14:00 Twente 2-2 Cambuur [2-0]
F 03/05 14:00 Dordrecht 2 1-2 Utrecht II 3 [0-1]
F 29/04 14:00 AFC Ajax II 2-5 Twente 2 [2-2]
F 26/04 14:00 Oss 1-0 Dordrecht 1 [0-0]
F 26/04 14:00 N.E.C. 4-0 Twente [3-0]
F 26/04 14:00 Telstar 1 1-1 Volendam 1 [1-1]
F 14/04 08:30 Sparta Rotterdam 1-4 Oss [1-1]
F 12/04 14:00 Cambuur 4-1 Utrecht II 2 [2-1]
F 12/04 14:00 Twente 4 1-0 Telstar [1-0]
F 12/04 14:00 Dordrecht 1-1 MVV Maastricht [1-0]
F 12/04 14:00 N.E.C. 2 3-2 Helmond Sport 3 [1-1]
F 05/04 14:00 Telstar 2 4-2 Cambuur 2 [3-0]
F 05/04 14:00 Oss 0-0 Volendam [0-0]
F 05/04 14:00 Twente 2 0-1 Dordrecht 3 [0-1]
F 05/04 14:00 Utrecht II 0-2 Almere City [0-0]
F 01/04 14:00 Volendam 1 3-4 Dordrecht 1 [1-2]
F 01/04 14:00 Waalwijk 2 4-1 Twente 1 [2-0]
F 01/04 14:00 Eindhoven 2 2-1 Oss 1 [1-0]
F 01/04 14:00 AZ Alkmaar II 4-0 N.E.C. 3 [2-0]
F 01/04 14:00 AFC Ajax II 1 0-6 Cambuur 1 [0-5]
F 29/03 15:00 Cambuur 1 0-1 Almere City [0-0]
F 29/03 15:00 Twente 1-0 Den Bosch 2 [0-0]
F 29/03 15:00 N.E.C. 1 3 1-2 AFC Ajax II 1 [1-1]
F 29/03 15:00 Oss 1-0 AZ Alkmaar II [0-0]
F 29/03 15:00 Telstar 1-1 Eindhoven 1 [1-1]
F 22/03 15:00 Volendam 0-1 Cambuur 2 [0-0]
F 22/03 15:00 Den Bosch 2 3-4 Telstar 1 [3-0]
F 22/03 15:00 Eindhoven 2 8-1 Dordrecht [3-0]
F 22/03 15:00 Almere City 0-0 Oss [1-0]
F 22/03 15:00 Waalwijk 2-1 Helmond Sport 3 [0-1]
F 15/03 15:00 Oss 1 2-1 AFC Ajax II 2 [0-0]
F 15/03 15:00 MVV Maastricht 1-4 Waalwijk [0-1]
F 15/03 15:00 Utrecht II 1-3 Eindhoven 1 [1-2]
F 15/03 15:00 N.E.C. 5-0 Den Bosch 2 [3-0]
F 15/03 15:00 Twente 5-0 Volendam [4-0]
F 08/03 14:00 Telstar 2 1-0 Dordrecht 2 [1-0]
F 08/03 14:00 Den Bosch 3-0 Helmond Sport [0-0]
F 08/03 14:00 Waalwijk 1 0-2 Cambuur 1 [0-1]
F 08/03 14:00 Oss 0-2 Twente [0-1]
F 01/03 14:00 Cambuur 3 0-0 Oss 2 [0-0]
F 01/03 14:00 Almere City 2-0 Eindhoven 2 [1-0]
F 01/03 14:00 Dordrecht 1 2-2 N.E.C. 4 [1-1]
F 01/03 14:00 Utrecht II 1 2 0-1 Telstar 3 [0-1]
F 25/02 14:00 Utrecht II 1 1-2 Oss 4 [0-0]
F 22/02 14:00 Telstar 1 0-2 AFC Ajax II 1 [0-0]
F 22/02 14:00 Cambuur 3 1-3 Dordrecht 1 [1-0]
F 22/02 14:00 Waalwijk 1 3-3 Volendam 1 [2-1]
F 22/02 14:00 Twente 3 1-0 Eindhoven 5 [0-0]
F 22/02 14:00 N.E.C. 5-0 Almere City [3-0]
F 15/02 14:00 Waalwijk 1 0-1 Almere City 3 [0-1]
F 15/02 14:00 Volendam 1-0 Helmond Sport 1 [1-0]
F 15/02 14:00 Oss 1-0 Telstar [0-0]
F 08/02 14:00 Den Bosch 1-1 Volendam [0-1]
F 08/02 14:00 Cambuur 1-1 N.E.C. 3 [1-0]
F 08/02 14:00 Oss 1-3 MVV Maastricht [0-1]
F 08/02 14:00 Telstar 4 0-3 Waalwijk 1 [0-0]
F 04/02 14:00 PSV Eindhoven II 3-1 Oss [2-1]
F 01/02 14:00 Twente 4-1 Helmond Sport 2 [2-0]
F 01/02 14:00 N.E.C. 2 4-1 Utrecht II 2 [4-1]
F 01/02 14:00 Waalwijk 2 2-1 Den Bosch 4 [2-0]
F 28/01 14:00 Utrecht II 2 1-2 Waalwijk 2 [0-2]
F 28/01 14:00 AFC Ajax II 1 1-3 Volendam 1 [1-1]
F 28/01 14:00 Cambuur 1-1 Go Ahead Eagles [1-0]
F 26/01 13:45 Almere City 3 1-3 Twente 1 [0-2]
F 25/01 14:00 Oss 2 1-1 N.E.C. [0-0]
F 25/01 14:00 Eindhoven 2-0 Den Bosch 3 [0-0]
F 18/01 14:00 Den Bosch 1 3-0 Oss [0-0]
F 18/01 14:00 AZ Alkmaar II 0-1 Dordrecht [0-0]
F 18/01 14:00 Twente 1 1-0 Utrecht II 1 [1-0]
F 18/01 14:00 Helmond Sport 0-1 Cambuur [0-0]
F 18/01 14:00 N.E.C. 2 1-1 Telstar [1-1]
F 18/01 14:00 Volendam 2 1-3 Eindhoven 2 [1-0]
F 18/01 14:00 Waalwijk 2 4-1 AFC Ajax II 1 [4-0]
F 13/01 08:30 MVV Maastricht 0-2 Twente 3 [0-2]
F 13/01 08:30 Utrecht II 1-3 AZ Alkmaar II [1-0]
F 13/01 08:30 Almere City 0-2 Volendam 1 [0-0]
F 13/01 08:30 Oss 2 1-2 Waalwijk 2 [0-0]
F 13/01 08:30 Eindhoven 3-2 N.E.C. [1-0]
F 13/01 08:30 Dordrecht 3 2-6 Den Bosch 2 [1-1]
F 21/12 14:00 Volendam 1-0 Telstar [1-0]
F 21/12 14:00 Dordrecht 0-1 Oss 2 [0-1]
F 21/12 14:00 Twente 2-0 N.E.C. [1-0]
F 14/12 14:00 Cambuur 0-1 Twente 1 [0-0]
Fixtures
29/11 14:00 Oss - Eindhoven
13/12 14:00 Oss - Excelsior
17/01 14:00 Oss - Cambuur
24/01 14:00 Telstar - Oss
31/01 14:00 N.E.C. - Cambuur
07/02 14:00 NAC Breda - Oss
07/02 14:00 Telstar - N.E.C.
14/02 14:00 Oss - Dordrecht
28/02 14:00 Oss - Utrecht II
06/03 14:00 Eindhoven - Oss
13/03 15:00 Oss - Den Bosch
20/03 15:00 Excelsior - Oss
03/04 14:00 Volendam - Oss
24/04 14:00 Oss - N.E.C.
Contact Us