27th October 8:53am (GMT-8)

Yesterday Scores

F 26/10 23:30 Gonchary 3-5 Pavliny ( Pred )
F 26/10 23:25 Chile+ 3-1 Mexico+ ( Pred )
F 26/10 23:24 ECON 5-3 LAW ( Pred )
F 26/10 23:10 Klinki 5-6 Kampaniytsy ( Pred )
F 26/10 23:03 Argentina+ 1-1 Brazil+ ( Pred )
F 26/10 22:45 Gonchary 5-5 Kanareyki ( Pred )
F 26/10 22:19 Brazil+ 3-1 Chile+ ( Pred )
F 26/10 22:02 Chile+ 3-3 Argentina+ ( Pred )
F 26/10 21:52 Gremio+ 2-0 Palmeiras+ ( Pred )
F 26/10 21:45 HIST 3-3 ECON ( Pred )
F 26/10 21:20 Kanareyki 0-6 Pavliny ( Pred )
F 26/10 21:10 LAW 1-2 MATH ( Pred )
F 26/10 21:05 BVB 13-11 Blue London ( Pred )
F 26/10 20:18 PHY 5-2 JOURN ( Pred )
F 26/10 19:43 AGRO 3-3 PHIL ( Pred )
F 26/10 19:00 Dachniki 2-4 Diavoly ( Pred )
F 26/10 19:00 Sunrise+ 4-3 Flame+ ( Pred )
F 26/10 18:44 Viper+ 3-1 Indigo+ ( Pred )
F 26/10 18:35 Drozdy 4-7 Svyatye ( Pred )
F 26/10 18:10 Indigo+ 1-9 Flame+ ( Pred )
F 26/10 17:55 PHY 4-2 AGRO ( Pred )
F 26/10 17:45 Diavoly 4-6 Drozdy ( Pred )
F 26/10 17:25 Soroki 3-3 Dachniki ( Pred )
F 26/10 17:05 Sunrise+ 4-0 Indigo+ ( Pred )
F 26/10 16:55 Drozdy 7-2 Dachniki ( Pred )
F 26/10 16:45 JOURN 1-1 AGRO ( Pred )
F 26/10 16:31 Galaxy+ 3-3 Toronto+ ( Pred )
F 26/10 16:30 Diavoly 4-6 Svyatye ( Pred )
F 26/10 16:05 Drozdy 6-3 Soroki ( Pred )
F 26/10 16:00 Vila Nova 3 3-0 Ferroviario [2-0] ( Pred H2H )
F 26/10 15:57 DES 1-5 PSY ( Pred )
F 26/10 15:40 Svyatye 4-4 Dachniki ( Pred )
F 26/10 15:23 MECH 3-5 ENGIN ( Pred )
F 26/10 15:20 Diavoly 4-7 Soroki ( Pred )
F 26/10 14:48 PSY 3-2 ENGIN ( Pred )
F 26/10 14:15 Real+ 5-2 Juventus+ ( Pred )
F 26/10 14:13 MECH 3-4 DES ( Pred )
F 26/10 14:05 Ajax+ 4-7 Barcelona+ ( Pred )
F 26/10 13:55 Liverpool+ 3-3 Inter+ ( Pred )
F 26/10 13:47 Zenit+ 7-5 Spartak+ ( Pred )
F 26/10 13:17 Inter+ 4-5 Juventus+ ( Pred )
F 26/10 13:15 SL Benfica 2-0 Belenenses SAD [1-0] ( Pred H2H )
F 26/10 13:10 Kambrijcy 1-5 Drakony ( Pred )
F 26/10 13:00 Bari 1 4-1 Calcio Catania 3 [1-1] ( Pred H2H )
F 26/10 13:00 Levante UD 2 1-1 Celta 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 26/10 13:00 Burnley 2 0-1 Tottenham [0-0] ( Pred H2H )
F 26/10 12:55 Yastreby 6-5 Skaligery ( Pred )
F 26/10 12:45 Gent 1 1-2 Genk 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 26/10 12:45 Milan 3 3-3 Roma 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 26/10 12:40 Ajax+ 5-2 Spartak+ ( Pred )
F 26/10 12:39 Real+ 3-2 Inter+ ( Pred )
F 26/10 12:30 Bayer 04 1 3-1 Augsburg 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 26/10 12:25 Shakery 4-3 Kambrijcy ( Pred )
F 26/10 12:10 Ajax+ 1-4 Zenit+ ( Pred )
F 26/10 12:00 FA 2000 U21 1 9-1 Avedore U21 2 [4-1] ( Pred )
F 26/10 12:00 MECH 4-4 PSY ( Pred )
F (ET) 26/10 12:00 Zelenye Berety 1-3 Belye Rozy ( Pred )
F 26/10 11:59 Drakony 3-3 Yastreby ( Pred )
F 26/10 11:45 Shakery 5-8 Skaligery ( Pred )
F 26/10 11:30 C.D. Feirense 4 3-1 Mafra 1 3 [2-0] ( Pred H2H )
F 26/10 11:10 BIZ 1-2 CHEMIST ( Pred )
F 26/10 11:05 Drakony 6-6 Skaligery ( Pred )
F 26/10 11:00 Umea 3 3-0 GAIS 1 [2-0] ( Pred H2H )
F 26/10 11:00 AaB Fodbold 2 1-3 Vejle 3 [1-1] ( Pred H2H )
F 26/10 11:00 Varbergs BoIS 0-0 Elfsborg 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 26/10 11:00 Brage 2 1-4 Jonkopings Sodra 2 [1-2] ( Pred H2H )
F 26/10 11:00 IFK Norrkoping 1 2-2 AIK 3 [0-1] ( Pred H2H )
F 26/10 11:00 Ljungskile 3 0-0 Sundsvall [0-0] ( Pred H2H )
F (ET) 26/10 11:00 Krasnye Maki 4-4 Belye Rozy ( Pred )
F 26/10 11:00 Zamalek 3 3-1 Ismaily 1 1 [2-0] ( Pred H2H )
F 26/10 10:40 Yastreby 5-7 Shakery ( Pred )
F 26/10 10:31 ARCH 0-1 POLICY ( Pred )
F 26/10 10:30 Horn 2 0-0 Vorwarts Steyr 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 26/10 10:30 SKU Amstetten 3 3-3 Juniors OO [2-2] ( Pred H2H )
F 26/10 10:00 Ksar 3 0-2 SNIM 2 [0-0] ( Pred )
F 26/10 10:00 Drakony 6-7 Shakery ( Pred )
F 26/10 10:00 AD Alcorcon 1 0-2 Mallorca 2 [0-2] ( Pred H2H )
F 26/10 10:00 Denizlispor 2 2-3 Besiktas 1 3 [0-2] ( Pred H2H )
F 26/10 10:00 Bregenz 4 2-3 Lauterach [1-2] ( Pred H2H )
F 26/10 10:00 Gleisdorf 09 2 2-1 Kalsdorf 1 [2-1] ( Pred H2H )
F 26/10 09:45 Al Kharitiyat 1 2-1 Al-Khor 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 26/10 09:00 SV Ruden 3 0-1 Ruckersdorf 2 [0-0] ( Pred )
F 26/10 09:00 Moderne Kaedi 3 6-0 Adalla 3 [3-0] ( Pred )
F 26/10 09:00 Weiz 1 3-4 Bad Gleichenberg 1 [1-1] ( Pred H2H )
F 26/10 09:00 Merani Tbilisi 1 0-0 Dila Gori [0-0] ( Pred H2H )
F 26/10 09:00 Balzan 2-2 Hamrun Spartans 3 [1-1] ( Pred H2H )
F 26/10 08:41 Libya + 5-1 Senegal + ( Pred )
F 26/10 08:40 Aristocrats 5-8 Orly ( Pred )
F 26/10 08:30 Spittal 1 0-2 Union Gurten [0-1] ( Pred H2H )
F 26/10 08:16 Brodyagi 3-3 Pushkari ( Pred )
F 26/10 08:15 BIZ 1-2 POLICY ( Pred )
F 26/10 08:00 Wels 2 2-0 UVB Vocklamarkt 1 [0-0] ( Pred H2H )
F 26/10 07:30 Okzhetpes 2 1-5 Astana 3 [0-3] ( Pred H2H )
F 26/10 07:18 Beijing+ 4-6 Shanghai+ ( Pred )
F 26/10 07:15 Gornyaki 8-6 Pushkari ( Pred )
F 26/10 07:05 POLICY 4-0 CHEMIST ( Pred )
F 26/10 07:03 Beijing+ 5-2 Tokyo+ ( Pred )
F 26/10 07:00 Torpedo-BelAZ 4 4-1 Slutsk 4 [3-1] ( Pred H2H )
F 26/10 06:45 Shanghai+ 2-2 Osaka+ ( Pred )
F 26/10 06:30 Goetzis 1 3 3-5 Lochau 2 [2-0] ( Pred )
F 26/10 06:25 Libya + 2-2 Angola + ( Pred )
F 26/10 06:25 Orly 7-5 Pushkari ( Pred )
F 26/10 06:20 GEO 3-1 MED ( Pred )
F 26/10 06:20 Kuncevo 3 13-2 Nika Moscow 1 4 [7-2] ( Pred )
F 26/10 06:05 Odense II 3-4 Nordsjalland II 2 [2-1] ( Pred )
F 26/10 06:05 Brodyagi 6-7 Gornyaki ( Pred )
F 26/10 06:00 SV Innsbruck 3 4-3 Zams 1 [2-1] ( Pred )
F 26/10 06:00 Doxa Drama 1-1 Apollon Larissa [1-0] ( Pred H2H )
F 26/10 06:00 Wildon 2 2-0 Liezen 4 [1-0] ( Pred )
F 26/10 06:00 Kitzbuhel 4-1 Telfs [1-0] ( H2H )
F 26/10 06:00 Worgl 1 6-1 SV Hall 1 [3-0] ( Pred H2H )
F 26/10 06:00 Ortmann 0-0 SCU Kilb ( Pred )
F 26/10 05:45 BIO 5-4 ART ( Pred )
F 26/10 05:06 BIO 3-7 MED ( Pred )
F 26/10 05:00 Baghdad 1 0-2 Erbil 1 ( Pred )
F 26/10 05:00 Minsk 1 1-2 FC Dinamo Brest [1-1] ( Pred H2H )
F 26/10 05:00 Caspiy Aktau 2 1-2 Ordabasy 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 26/10 04:32 GEO 6-3 ART ( Pred )
F 26/10 04:30 Yuzhane 4-5 Zebry ( Pred )
F 26/10 04:10 Grify 4-3 Volki ( Pred )
F 26/10 03:45 Fialki 5-6 Yuzhane ( Pred )
F 26/10 03:44 Iran + 5-4 Iraq + ( Pred )
F 26/10 03:25 Zebry 4-6 Grify ( Pred )
F 26/10 03:23 ART 2-4 MED ( Pred )
F 26/10 03:00 Alberschwende 4-2 SK Gofis 2 [1-1] ( Pred )
F 26/10 03:00 Rubin Tashkent 1-1 Pakhtakor 79 [1-0] ( Pred )
F (ET) 26/10 03:00 Ryjie Lisy 3-3 Sinie Ptitsy ( Pred )
F 26/10 03:00 Fialki 3-6 Volki ( Pred )
F 26/10 02:50 Angola + 5-2 Senegal + ( Pred )
F 26/10 02:40 Grify 6-3 Yuzhane ( Pred )
F 26/10 02:26 Spain+ 2-3 Germany+ ( Pred )
F 26/10 02:15 Tunisia + 1-4 Libya + ( Pred )
F 26/10 01:55 Grify 2-3 Fialki ( Pred )
F 26/10 01:30 Volki 5-2 Yuzhane ( Pred )
F 26/10 01:15 ECON 5-2 HIST ( Pred )
F 26/10 01:15 Nam Dinh II 2 0-0 Da Nang II 2 [0-0] ( Pred )
F 26/10 01:00 Tobol Kostanay 3 0-4 Kairat 2 [0-3] ( Pred H2H )
F 26/10 00:52 BVB 20-12 Blue London ( Pred )
F 26/10 00:41 MATH 1-6 LAW ( Pred )
F 26/10 00:15 Borussia D+ 3-1 Roma+ ( Pred )
F 26/10 00:15 Pavliny 6-4 Klinki ( Pred )
F 26/10 00:08 Bahrain + 8-4 Oman + ( Pred )
F 26/10 00:06 MATH 5-6 HIST ( Pred )
F 26/10 00:00 Zhetysu 1 3-1 Kaysar 1 3 [1-0] ( Pred H2H )
Contact Us